menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Akcesoria

Każde oświetlenie składa się z kilku elementów, tych, które są widoczne i tych, które są ukryte, jednak bez żadnego z nich lampa, kinkiet czy inny rodzaj oświetlenia nie pełniłby w 100% swojej funkcji. W ofercie naszego sklepu dostępne są liczne akcesoria oświetleniowe, dzięki którym zarówno odmienisz wygląd swojego wnętrza, jak też samodzielnie stworzysz oryginalne źródło światła LED.

 Aranżacja wnętrz światłem LED

 Oświetlenie LED pojawiło się stosunkowo niedawno, jednak natychmiast zyskało rzeszę zwolenników. Wszystko to za sprawą wymiernych korzyści, jakie są związane z jego wykorzystaniem. Przede wszystkim ich sprawność jest znacznie większa, niż innych żarówek, podobnie jak trwałość – przeciętny czas eksploatacji modułu LED wynosi 5-7 lat.

 Dzięki naszym akcesoriom możesz samodzielnie stworzyć wyjątkowe źródło światła LED, wykorzystując do tego taśmy LED oraz zasilacze LED i transformatory. Zasilacze Led różnią się między sobą mocą, przez co każdy może dopasować funkcjonalność oświetlenia indywidualnie do swoich potrzeb.

 Nowe życie dla starej lampy

 Czy należysz do osób, które przywiązują się do przedmiotów? Większość z nich zużywa się i wymaga wymiany, jednak nie zawsze konieczny jest zakup rzeczy całkowicie nowej. Jeżeli Twoja lampa jest jeszcze sprawna, a tylko potrzebuje odświeżenia i nadania jej bardziej nowoczesnego wyglądu, możesz to zrobić korzystając z naszych akcesoriów do lamp stojących i wiszących. Wśród nich znajdziesz oryginalne klosze w różnych wzorach, kolorach i wielkościach, abażury nowoczesne i klasyczne, a także zawiesie i podstawy. Dzięki nim samodzielnie stworzysz zupełnie nową lampę niewielkim kosztem.

 Samodzielnie wykonana lampa może być spełnieniem Twoich wizji, a także alternatywą dla zakupu gotowych produktów. Zachęcamy do eksperymentowania! Wszystkie dostępne w naszym sklepie akcesoria to produkty wysokiej jakości, wykonane z materiałów starannie wybranych i wyselekcjonowanych spośród innych, z jakich powstają podobne produkty.