menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Żyrandole

Żyrandole są rodzajem oświetlenia, które stosuje się już od wieków. Pierwsze zdobiły wnętrza średniowiecznych zamków, były bogato zdobione, eleganckie, o niezwykle dworskim charakterze. Przetrwały one do czasów współczesnych, jednak ich wygląd znacznie odbiega od tych, które oświetlały sale balowe i komnaty zamków bądź sale klasztorów.

Żyrandole nowoczesne i żyrandole klasyczne – źródło światła w Twoim domu

Wybór oświetlenia pomieszczeń w mieszkaniu wymaga często poświęcenia, szczególnie, jeżeli nie dokonujemy go indywidualnie. O właściwym wyborze decyduje przede wszystkim styl, w jakim urządzamy wnętrze, żyrandol powinien harmonizować się z całością, tworzyć z innymi elementami spójną koncepcję. Proponujemy zatem żyrandole nowoczesne, czyli dedykowane dla zwolenników niebanalnych oraz oryginalnych rozwiązań, dla tych, którzy swój dom traktują jako odzwierciedlenie swojego temperamentu. Żyrandole klasyczne z kolei to propozycja ponadczasowej elegancji i stylu. Swoim designem nawiązują niekiedy do dawnych epok. Będą zatem idealnym dopełnieniem wnętrz stylowych, eleganckich, ale przytulnych.

Żyrandole ozdobą każdego wnętrza

Każdy z prezentowanych przez nas żyrandoli posiada swój indywidualny charakter. Nie tylko jest źródłem światła, czyli pełni funkcję praktyczną, ale jednocześnie jest ozdobnym elementem wyposażenia wnętrza. Ciekawą stylizacją wyróżniają się żyrandole styl dworski. Inspiracją do ich stworzenia - bez wątpienia - były średniowieczne zamkowe komnaty, chociaż nie brakuje im pierwiastka nowoczesności. Zwolennicy wytworności i najwyższego poziomu elegancji powinni poznać bliżej żyrandole kryształowe. Prezentują się niezwykle stylowo, a dodatkowo dziesiątki kryształków tworzą niesamowity efekt, odbijając światło.

Ponadto, oferta obejmuje żyrandole z abażurami w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Wykonane są z różnych materiałów, jak np. metal, tkanina czy też szkło. Listę naszych propozycji zamykają żyrandole szklane będące produktami ponadczasowymi, zawsze modnymi i uniwersalnymi.