menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Oświetlenie zewnętrzne

Przestrzeń przed wejściem do domu, ogród i tereny zielone to przedłużenie aranżacji wewnętrznej, które stanowi pewnego rodzaju przedsmak tego, co będziemy mogli podziwiać po przekroczenie progu budynku. Być może będziemy mieli okazję przebywać we wnętrzu klasycznym pełnym harmonii i elegancji, wnętrzu skandynawskim – chłodnym oraz sterylnym, albo wnętrzu industrialnym – inspirującym i nieco egzotycznym. Zadbaj o zewnętrzną przestrzeń przed swoim domem, oświetlając ją w ten sposób, aby podkreślić jej największe atuty.

Bezpieczeństwo – nadrzędna rola oświetlenia zewnętrznego

 Słupki ogrodowe, lampy zewnętrzne wiszące, reflektory zewnętrzne i kinkiety zewnętrzne – każde z tych źródeł światła zawsze będzie spełniało jedną, niezwykle ważną funkcję – bezpieczeństwa. Dobrze oświetlony ogród i wejście do budynku gwarantuje większy komfort poruszania się po zmroku. Aby zwiększyć funkcjonalność swojego ogrodu, lampy należy umieścić we wszystkich najczęściej użytkowanych miejscach przed domem. Najważniejsze aby znalazły się przy wszystkich ścieżkach i dróżkach, tutaj doskonale sprawdzą się nie tylko słupki, ale też latarnie ogrodowe. Ponadto, należy pamiętać o doświetleniu wejścia do domu. W tym celu należy zastanowić się nad kinkietami i lampami wiszącym. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są także lampy sufitowe zewnętrzne.

 Oświetlenie zewnętrze dekoracją Twojego ogrodu

 Bezpieczeństwo i odpowiednie doświetlenie przestrzeni stanowią niezwykle ważne aspekty, jednak wszelkiego rodzaju oświetlenie może tworzyć na zewnątrz bajkowe iluminacje i dekorować ogród w sposób naturalny i jednocześnie niezwykłych. W tym celu stosujemy lampy dekoracyjne zewnętrzne. Bogactwo kolorów światła, oryginalne kształty lamp i liczne efekty świetlne – 2w1, praktycznie i oryginalnie.

 Dla poszukiwaczy energooszczędnych propozycji przygotowaliśmy lampy solarne. Ich źródłem energii nie jest prąd, a słońce. Po „naładowaniu się”, czerpiąc energię z promieniowania UV, będą oświetlać ogród przez całą noc.