menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Lampy wiszące

Lampy to element wyposażenia wnętrza, który pełni dwie funkcje – oświetlenia pomieszczenia, jak też funkcje dekoracyjną. Nawet niewielkie lampy są w stanie całkowicie odmienić charakter aranżacji lub podkreślić jej największe atuty. To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę, to przede wszystkim odwaga w przełamywaniu ponadczasowych schematów, czyli nowoczesne podejście do stylizacji pomieszczeń mieszkalnych i użytku publicznego.

Oświetlenie, które inspiruje

Na uwagę zasługują lampy wiszące designerskie. Przykuwają uwagę kształtem, formą, połączeniem materiałów oraz precyzją wykonania ze zwróceniem uwagi na każdy szczegół i detal. Świetnie prezentują się we wnętrzach awangardowych, nowoczesnych, wnętrzach będących kolebką wielu stylów. Przykładem jest chociażby lampa z widocznymi żarówkami, które są jedynie ozdobione „metalowym szkieletem”. Całość jest odzwierciedleniem industrialnego charakteru.

W nowoczesnych mieszkaniach świetnie prezentować się będą lampy wiszące laminat czy też lampy wiszące metalowe i lampy wiszące betonowe. Ich modernistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy kreowane przez największych, światowych projektantów.

Dla zwolenników klasyki

Lampy wiszące klasyczne to z kolei propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie uniwersalność i szukają ponadczasowych rozwiązań. Zostały zaprojektowane w oparciu o trendy, które niezmiennie od kilku lat towarzyszą pojawiającym się nowym oświetleniom. Alternatywą dla nich są lampy wiszące szklane kule, które łączą w sobie to, co klasyczne z tym, co nowoczesne, dzięki czemu wnętrze zyskuje świeżość, a jednocześnie nie traci swojej typowej konwencji.

Polecamy ponadto lampy wiszące kryształowe o charakterze niezwykle wytwornym i eleganckim. Godne uwagi są lampy wiszące z abażurami, idealne do każdego rodzaju wnętrz. Jeżeli szukasz prawdziwego symbolu modernizmu i innowacji, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gdzie znajdziesz lampy wiszące nowoczesne.