menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Lampy podłogowe

Lampy podłogowe stanowią idealne rozwiązane do salonu i sypialni, coraz chętniej wybierane są również jako wyposażenie biur, gdzie prezentują się bardzo stylowo i efektownie, nadają wnętrzu elegancji oraz oryginalnego wygląd. Szczególnie duże lampy podłogowe z abażurem, które są jednym z największych trendów ostatnich sezonów zyskały uznanie wśród klientów ceniących sobie niebanalne rozwiązania w swoich wnętrzach.

Lampy podłogowe idealnym uzupełnieniem każdej aranżacji

Są praktyczne, uniwersalne, są doskonałym źródłem światła szczególnie tego, który stanowi uzupełnienie oświetlenia sufitowego. Oprócz lamp podłogowych z abażurem, które wyróżniają się bogactwem wzorów i nieograniczoną ilością rozwiązań, w naszej ofercie dostępne są lampy podłogowe nowoczesne, będące odzwierciedleniem najbardziej aktualnych trendów. Dla zwolenników tradycyjnych stylizacji polecamy lampy podłogowe klasyczne, czyli odzwierciedlające modę, jaka panuje w dekoracjach wnętrz już od wielu sezonów. Świetnie wpisują się w charakter pomieszczeń zaprojektowanych w stylu klasycznym, eklektycznym i kolonialnym.

Wyjątkową ofertę stanowią lampy podłogowe drewniane. To oświetlenie pasujące do stylu marynistycznego, vintage i stylu skandynawskiego, gdzie dominują naturalne materiały, jak drewno, len i szkło.

Wybieramy idealną lampę podłogową

Lampy podłogowe mają różne rozmiary, co sprawia, że będą bardzo dobrym wyborem do pomieszczeń o mniejszych i większych powierzchniach. Zanim wybierzemy tę idealną, warto zastanowić się nad funkcją, jaką powinna ona spełniać w pomieszczeniu. Przykładowo w salonie może doświetlać kącik wypoczynkowy, gdzie nie tylko oddajemy się relaksowi, ale też czytamy książki i gazety. Większość modeli posiada regulowany ramieniem, co pozwala na wybór kierunku światła indywidualnie do naszych potrzeb. Proponujemy również lampy podłogowe LED, które są energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem.