menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Reflektory zewnętrzne

Reflektory zewnętrzne są współprojektantami naszego ogrodu. Mają niebywałą zdolność aranżacji  otoczenia światłem. Wielu designerów to właśnie światło postrzega w kontekście najbardziej fascynującej ozdoby zarówno przestrzeni wewnętrznej, jak również zewnętrznej. Nieograniczone możliwości tworzenia aranżacji, w których można stworzyć dowolną atmosferę i nadać jej pożądanego stylu – reflektory zewnętrzne pomogą Ci realizować wszystkie wizje, projekty i plany.

Efekty świetlne trafione w punkt

Reflektory zewnętrzne stosuje się przede wszystkim w celu doświetlenia konkretnych elementów i  przestrzeni ogrodu. Doskonale sprawdzają się jako punkty świetlne, które kierują światło na rośliny, ozdoby i dekoracje, a także miejsca, które są użytkowane najczęściej, czyli np. sferę wypoczynkową ze stołem, fotelami lub krzesłami. Warto o nich pomyśleć przy okazji oświetlenia wejścia do budynku zarówno wejścia głównego, jak też usytuowanego np. z tyłu domu.

Reflektory tradycyjne i nowoczesne

W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań można wybrać klasyczny wzór reflektorów lub bardziej oryginalny i nowoczesny. Ponadto, w naszej ofercie dostępne są energooszczędne reflektory zewnętrzne LED. Dzięki zastosowanej technologii moduł oświetleniowy zapewnia aż 10-krotnie dłuższą pracę niż w przypadku żarówki halogenowej. Ponadto jest to najbardziej energooszczędne rozwiązanie, jakie jest obecnie dostępne na rynku.

Inną propozycją, która również pozwala zminimalizować wydatki związane z eksploatacją budynku, są reflektory z czujnikiem ruchu. Emitują one światło tylko wówczas, kiedy istnieje taka konieczność, czyli po zarejestrowaniu w pobliżu ruchu. Należy pamiętać, że oświetlenie ogrodowe znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa mieszkańców i ich gości. Dobrze oświetlone ścieżki czy wejście do budynku pozwalają pewniej poruszać się po zmierzchu. Reflektory zewnętrzne są zatem rozwiązaniem, które pełni funkcję estetyczną i praktyczną.