menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 17800PLN
Kolor
więcej...
Ilość punktów
więcej...
Styl
więcej...
LED
więcej...
Materiał
więcej...
Trzonek
więcej...
Pomieszczenie
więcej...
Producent
więcej...
Wyczyść

Lampy dekoracyjne zewnętrzne

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria

Produkty 0 - 0 z 0

Lampy dekoracyjne zewnętrzne

Światło może być fantastyczną dekoracją ogrodu. Oświetlenie, które utożsamiamy przede wszystkim z funkcją praktyczną, to także projektant wnętrz i przestrzeni zewnętrznej. Dzięki najnowszym technologiom możliwe jest operowanie światłem w taki sposób, aby zmieniało ono klimat i atmosferę w ogrodzie, podkreślało jego największe atuty, pokazywało piękno roślin i oryginalny charakter małej architektury ogrodowej. Twój ogród również może wyglądać efektownie, inaczej niż tysiące innych ogrodów, być jedynym w swoim rodzaju, wyjątkowym, a to wszystko za sprawą światła, jakie zapewniają lampy dekoracyjne zewnętrzne.

Efekty świetlne w ogrodowej przestrzeni

Lampy dekoracyjne zewnętrzne wyposażone są w system oświetlenia LED RGB. Ta innowacja, która pojawiła się stosunkowo niedawno, umożliwia osiągnięcie efektów świetlnych, jakie są niedostępne dla innych technologii.

RGB jest systemem barw, jednym z modeli przestrzeni barw, a nazwą tworzą pierwsze litery angielskich nazw barw podstawowych, czyli Red, Green i Blue. Mieszanie ich powoduje, że uzyskujemy wrażenie wyświetlania barwy innej niż podstawowe składowe.

Połączenie technologii LED i RGB pozwoliło uzyskać bardzo duże nasycenie kolorów, co powoduje, że efekt świetlny jest jeszcze bardziej imponujący. System potrafi oddać nawet 16 milionów kolorów przy najprostszym sterowaniu. Diody LED cechują się ponadto dużą sprawnością i żywotnością, a także są przyjazne dla środowiska.

Dekoracje dla każdego ogrodu

Oprócz efektów świetlnych lampy dekoracyjne ogrodowe gwarantują doskonałe uzupełnienie przestrzeni o element wyróżniający się oryginalną formą. Proponujemy wiele unikatowych rozwiązań, dzięki którym Twój ogród zyska świeżość i nabierze charakteru. Prezentowane przez nas lampy zachwycają oryginalnymi kształtami i formami. Zaprojektowane zostały z wykorzystaniem znajomości najnowszych trendów, w związku z tym idealnie oddają ducha nowoczesności i modernizmu.