menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 17800PLN
Materiał
więcej...
Styl
więcej...
LED
więcej...
Ilość punktów
więcej...
Kolor
więcej...
Trzonek
więcej...
Pomieszczenie
więcej...
Producent
więcej...
Wyczyść

Latarnie ogrodowe

Oświetlenie zewnętrzne Latarnie ogrodowe Rabalux lampa latarnia ogrodowa Monaco 8186
Oświetlenie zewnętrzne Latarnie ogrodowe Rabalux lampa latarnia ogrodowa Konstanz 8248
Oświetlenie zewnętrzne Latarnie ogrodowe Rabalux lampa latarnia ogrodowa Madrid 8379
Oświetlenie zewnętrzne Latarnie ogrodowe Rabalux lampa latarnia ogrodowa Toronto 8460
Oświetlenie zewnętrzne Latarnie ogrodowe Rabalux lampa latarnia ogrodowa Marseille 8569

Produkty 1 - 5 z 5

Latarnie ogrodowe

Przywołują skojarzenia z włoskimi i francuskimi uliczkami, które oświetlone światłem latarni prezentują się nocą jeszcze efektowniej. Magia światła przenosi nas w świat niezwykły, pozwala cieszyć się pięknem tego, co dostarcza tak niezwykłych doznać – przyrodą i architekturą.

Latarnie ogrodowe to rodzaj oświetlenia, który w przestrzeni miejskiej stosowany jest już od wieków. W prywatnych ogrodach znalazły one swoje miejsce stosunkowo niedawno, kiedy dostrzeżono, że ich obecność może całkowicie odmienić charakter przydomowych terenów zielonych. Szczególnie docenione zostały przez właścicieli dużych powierzchni ogrodowych, których możliwości aranżacji nie mają żadnych granic.

Ogród w stylu prowansalskim i industrialnym

Latarnie ogrodowe, jak żadne inne oświetlenie, idealnie pasują do aranżacji w stylu prowansalskim. Styl ten ma swoje korzenie w słonecznej Francji, wnętrza urządzone zgodnie z jego cechami są proste oraz bezpretensjonalne. W ogrodzie dominują drewniane meble, a najważniejsza jest roślinność, która stanowi centralny punkt całej aranżacji. Latarnie ogrodowe w takim miejscu będą doskonałym dopełnieniem całości, podkreślą prosty i jednocześnie niezwykle ciepły klimat.

Lampy ogrodowe powinny znaleźć się ponadto w miejscu, gdzie dążymy do stworzenia aranżacji w stylu industrialnym. W tym przypadku również koncentrujemy się na prostocie, naturalnych materiałach, jak drewno, z którego wykonane są meble ogrodowe. Często również ciężkie formy przełamuje się delikatną bielą, aby uzyskać delikatniejszy i lżejszy charakter stylizacji.

Latarnie ogrodowe – jak wykorzystać?

Wykonane zostały z materiałów o ponadprzeciętnej odporności na wpływ czynników atmosferycznych. Ma im to zapewnić wieloletnią trwałość i estetyczny wygląd. Przeznaczone są do osadzenia ich w ziemi i do zabetonowania. Możliwe jest również wykorzystanie dodatkowych elementów mocujących do podłoża w zależności od tego, gdzie będą one docelowo się znajdować. Latarnie ogrodowe powinny znaleźć się m.in. przy ścieżkach i dróżkach, a także w przestrzeni wypoczynkowej.