menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek
Cena
0PLN 17800PLN
Kolor
więcej...
Materiał
więcej...
Pomieszczenie
więcej...
Styl
więcej...
LED
więcej...
Ilość punktów
więcej...
Trzonek
więcej...
Producent
więcej...
Wyczyść

Lampy podłogowe LED

Oświetlenie wewnętrzne Lampy podłogowe Lampy podłogowe LED Milagro lampa podłogowa Mercurio LED 333
Lampa podłogowa Manhattan 6481174 dąb olejowany Spot Light
Lampa podłogowa Manhattan 6481976 kolor orzech na drewnie bukowym Spot Light
Lampa podłogowa Manhattan 6482174 dąb olejowany Spot Light
Lampa podłogowa Manhattan 6482976 kolor orzech na drewnie bukowym Spot Light
Lampa podłogowa LED 3 pkt. Soho 6491174 drewniana dąb olejowany
Lampa podłogowa LED 3 pkt. Soho 6491976 drewniana orzech
Lampa podłogowa LED 2 pkt. Soho 6492174 drewniana dąb olejowany
Lampa podłogowa LED 2 pkt. Soho 6492976 drewniana orzech
Lampa podłogowa Segel LED 1213174 drewniana dąb olejowany
Lampa podłogowa Segel LED 1213976 drewniana orzech
Lampa podłogowa Segel LED 1213902 drewniana biała

Produkty 1 - 12 z 12

Lampy podłogowe LED

Lampy podłogowe przeżywają obecnie czas odrodzenia, ponownie wracają do łask po stosunkowo długiej przerwie, kiedy to uważano je za rozwiązanie bardzo konserwatywne. Kojarzono je z abażurami, które swoim wyglądem przypominały oświetlenie z dawnych czasów. Obecnie lampy podłogowe mają zupełnie inny charakter, ich forma została całkowicie zmieniona, wyróżniają się nowoczesną i bardzo oryginalną formą. Dostępne są zarówno lampy w tradycyjnych rozmiarach, jak też te w wersji XXL. Świetnie funkcjonują jako dodatkowe źródło światła w salonie i w biurze. Niektórzy dostrzegając ich ogromny potencjał, rezygnują z lamp sufitowych, decydując się jedynie na oświetlenie stojące.

 Przytulny charakter wnętrza

 Lampy podłogowe nowoczesne w technologii LED zyskały wiele zalet w porównaniu z rozwiązaniami, w których stosowane są tradycyjne żarówki. Przede wszystkim system LED gwarantuje znacznie większą efektywność i energooszczędność. Jest źródłem światła o różnym natężenie i barwie. Oprócz tego, diody nie posiadają rtęci, a zatem korzystanie z nich ma charakter proekologiczny.

 Lampy podłogowe świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zastosowania dodatkowego źródła światła. Przykładowo w salonie może być to kącik wypoczynkowy, gdzie wieczorami chętnie czytamy książki lub gazety. W jadalni lampy podłogowe nowoczesne z powodzeniem mogą zastąpić kinkiety umieszczone nad stołem, w tym przypadku warto się zastanowić nad lampami w większych rozmiarach.

 Niecodzienne rozwiązania dla wnętrz

 Dzisiaj do produkcji lamp wykorzystuje się materiały, które jeszcze do niedawna nie były w żaden sposób uwzględniane przy projektowaniu systemów oświetleniowych do mieszkań i domów. Są to m.in. lampy podłogowe drewniane, zachwycające swoim naturalnym i rustykalnym charakterem. Drewno w oświetleniu to jedna z największych nowości w branży wnętrzarskiej. To jednak nie wszystko, co może zaoferować współczesny świat designu. Więcej inspiracji dostarczą lampy podłogowe designerskie.