menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Oświetlenie LED

Już od kilku lat są technologią, która niezmiennie uważana jest za jeden z największych wynalazków naszych czasów. Technologia LED wyróżnia się przede wszystkimi bezkonkurencyjną energooszczędnością, która jest jej największym atutem i cechą najbardziej docenianą przez użytkowników. Oprócz tego przy pomocy małych diod LED można we wnętrzu mieszkania stworzyć bajkowe iluminacje świetlne, udekorować salon lub sypialnię światłem, będącym najwspanialszym architektem wnętrz.

 Oświetlenie LED, w które warto zainwestować

 Oświetlenie LED wykazuje aż 90% większą energooszczędność, niż tradycyjne żarówki. Przekładając do na korzyści dla użytkownika, z pewnością dostrzeżemy, iż znajduje to odzwierciedlenie w niższych rachunkach za energię elektryczną. Ponadto, ich żywotność jest 30-krotnie dłuższa, niż żywotność tradycyjnych żarówek. To także oświetlenie przyjazne środowisku, nie posiada rtęci oraz innych substancji szkodliwych dla otoczenia. Technologia LED jest również przyjacielem człowieka, troszcząc się o jego zdrowie – w oświetleniu nie występuje promieniowanie UV, a światło jest przyjazne dla oczu.

 Technologia LED w oświetleniu

 Diody LED są już na tyle popularne, że coraz więcej lamp wyposażanych jest w moduły LED, które powodują, że zakup lampy jest równoznaczny z oszczędnością eksploatacji. Najchętniej wybierane są lampy sufitowe LED, lampy wiszące LED, reflektorki i spoty LED, a coraz częściej także lampy podłogowe LED i bardzo ważne dla naszego bezpieczeństwa oprawy schodowe i przypodłogowe LED.

 Ciekawym rozwiązaniem są lampy sufitowe szklane LED i lampy stołowe LED. Przede wszystkim są praktyczne, a w tym przypadku także energooszczędne i będące źródłem światła sprzyjającego zdrowiu człowieka oraz środowisku naturalnemu.

 To jednak nie koniec niespodzianek dla naszych klientów. Wśród proponowanych przez nas produktów obecne są oczka sufitowe LED, taśmy LED oraz źródła światła LED, czyli żarówki, które często można stosować zamiennie z tradycyjnymi żarówkami.