menu
0 Twój
Koszyk
0 Twój
Schowek

Serdecznie witamy w internetowym sklepie oświetleniowym Lightcenter.pl!

W naszym sklepie z lampami, znajdziecie 10 000 modeli - stale dostępnych online i dopasowanych do każdego stylu wnętrza.Oferta Lightcenter.pl nie ogranicza się tylko do lamp do salonu, łazienki, pokoju dziecięcego, oświetlenia zewnętrznego, ogrodu czy na taras, ale przede wszystkim - służymy naszym Klientom fachowym doradztwem oraz pomocą w zaprojektowaniu i dobraniu oświetlenia do każdego wnętrza.

Urządzasz? Remontujesz dom lub mieszkanie? A może po prostu masz ochotę na zmianę wystroju?

Najprostszą metodą na odmienienie wnętrza jest zmiana jego oświetlenia, a odpowiedni klimat dobrze dobranego oświetlenia sprawi, że poczujemy się bardziej komfortowo w swoim mieszkaniu.

Często nie wymaga to wcale dużego remontu, a jedynie trochę inspiracji nowym stylem czy kolorem i sprawnej ręki pana domu przy instalacji nowego sprzętu oświetleniowego.

Lightcenter.pl to lampy i oświetlenie znanych marek – Brilliant, Briloner, BRITOP Lighting, Candellux, Cloud, Dalber, Eglo, Elkim Lighting, Eseo, Euro Decor, Ideus, KASPA, Klik, Lighthink, Lumines, MaxLight, Nave, Philips, Rabalux, Reality, Sigma, Skoff, Spectrum, SPOT Light, Szkło-Lux, Zuma Line.


Polecamy - lampy nowoczesne i klasyczne, żyrandole kryształowe, lampy designerskie, plafony i plafoniery, lampy podłogowe, stołowe oraz biurkowe, oczka sufitowe, oprawy schodowe LED, lustra podświetlane LED a także źródła światła LED.

Zachęcamy do kontaktu z nami - przesyłania sugestii i opinii, gdyż stale poszerzamy naszą ofertę, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby oświetleniowe naszych Klientów.

Zapraszamy
Zespół Lightcenter.pl